Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Blansko kvete – hlasujte pro nejkrásnější výzdobu města

15.9.2021 | Blansko

Hlasujte v anketě o nejhezčí květinovou výzdobu města. V soutěži jsou dvě kategorie - rozkvetlý balkón a nejhezčí předzahrádka. Z každé kategorie lze vybrat trojici favoritů. Hlasování bude ukončeno 27. září. 


Město spustilo hlasování v prvním ročníku soutěže Blansko kvete. Pomozte nám vybrat nejkrásnější květinovou výzdobu oken či balkónů a také nejpovedenější předzahrádku u domu. Hlasovat můžete do 27. září. Autoři nejkrásnějších truhlíků a předzahrádek získají poukazy do Zahradnictví Koupý a další věcné ceny.

 

O vítězství a některou z hodnotných cen se v premiérovém ročníku ankety uchází šestnáct pěstitelů. V kategorii předzahrádek je to deset soutěžících, v kategorii výzdoba oken a balkonů je to šest soutěžících.

„Přestože se jednalo o první ročník soutěže, tak se sešlo šestnáct přihlášek a mám radost, že se občané Blanska zapojili. Děkuji zúčastněným za zájem o tento projekt. Když procházím městem, vídám často spoustu krásně rozkvetlých balkónů nebo zahrádek, které by jistě za přihlášení stály. Věřím, že se příští rok podaří soutěž zopakovat a opět bude z čeho vybírat,“ uvedl místostarosta František Hasoň.

Fotografie všech přihlášených květinových výzdob do ankety Blansko kvete najdete ve fotogalerii. Hlasovat o těch nejpovedenějších můžete do 27. září prostřednictvím Mobilního rozhlasu www.blansko.cz/anketa/blanskokvete.

 

V každé kategorii můžete vybrat trojici favoritů. Hlasovat je ale možné také v informační kanceláři Blanka v Rožmitálově ulici. Majitelé oceněných truhlíků a předzahrádek získají poukazy do Zahradnictví Koupý a další věcné ceny.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Blansko.cz

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Filtryvody.cz