Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Bučovice obyvatelům nabízí kompostéry zdarma!

15.4.2019 | Bučovice

Město Bučovice opět svým obyvatelům nabízí možnost získat kompostér na zahradu zcela zdarma! Technické služby opět uspěly se žádostí o dotaci z Operačního programu Životní prostředí. 


Náklady na celou akci vychází přibližně na jeden milion korun. Město z této částky zaplatí pouze sto padesát tisíc korun. Zbytek financí bude uhrazeno z dotace. 
 

O kompostéry na zahradu, které mají objem 900 litrů, může zažádat každý, kdo má trvalé bydliště v Bučovicích nebo jeho místních částech, případně tam vlastní nemovitost. 


K získání kompostéru stačí vyplnit a podepsat žádost, kterou je potřeba následně odevzdát na podatelně Městského úřadu Bučovice, nebo na Technických službách Bučovice, případně zaslat naskenovanou na e-mail - reditelts@bucovice.cz
 

,,Pokud je žádost již podaná, tak jí nemusíte podávat znovu, je již zaevidovaná" vzkázal ředitel Technických služeb Bučovic. 

 

Nyní technické služby přípravují výběrové řízení na dodání kompostěrů požadované kvality a životnosti. Město Bučovice předpokládá, že kompostéry lidem budou vydávat v červnu, a to v areálu technických služeb ve Slovenské ulici č. 113, mezi benzínkou VENA a Finančním úřadem. 


O přesném termínu vydávání kompostru budou zájemci informování pomocí SMS. 
 

Redakčně upraveno. 

Zdroj: Bučovické noviny 

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Filtryvody.cz