Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Město Znojmo zve své obyvatelé k diskutování o zelenějším městu

8.4.2019 | Znojmo

Město Znojmo zve všechny své obyvatelé k veřejné diskuzi na téma projektu "Zelené cesty města Znojma". Akce se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 16.00 hodin v Domečku (budova České spořitelny) na ulici Pontassievská. 


Již v únoru město veřejnosti představilo I.etapu, která analyzovala současný stav zeleně ve městě Znojmo. Nyní se ve čtvrtek 25. dubna plánuje diskuze zaměřit na II.etapu, kde se bude zpracovávat koncepce zelených cest na územi města. 


Projektanti budou mít možnost představit svojí pracovní verzi návrhu systému zeleně města. Poté bude následovat veřejná diskuze s obyvateli města Znojmo. 


Tímto zve město své obyvatelé k druhé diskuzi o zeleni nad vzniklou koncepcí včetně možných řešení. Celou diskuzi povede projektant Pavel Šimek se svými kolegy, se kterými město navázalo spolupráci, například i na revitalizaci Jubilejního parku. 

 

Čtvrteční projednání, stejně jako jiná setkání a diskuze mezi vedením a veřejností se koná pod záštitou projektu Zdravé město Znojmo, které je spolufinancováno Státním fondem životního prostředí ČR. 

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Znojemské listy

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Nejčtenější v jihomoravském kraji:

    Filtryvody.cz