Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Odpočinková zóna s ohništěm u rozhledny Radošov

24.8.2021 | Veselí nad Moravou

Nedaleko rozhledny Radošov byla nově vytvořena odpočinková zóna s ohništěm pro možnost opékání špekáčků. 


Součástí naplánované revitalizace biocentra je také obnova odpočinkové zóny s ohništěm v blízkosti rozhledny Radošov. Místo je na první pohled skryté díky okolnímu porostu. Nyní jsou zde nainstalovány nové hladce vybroušené masivní lavice a stoly z loupaných kmenů, které zvou k příjemnému posezení.

 

Přemýšlíte, kam si zajít opéct špekáčky? Pokud hledáte zajímavé místo, které je turisticky vhodné pro všechny věkové kategorie, zkuste nedaleký Radošov.

 

Součástí naplánované revitalizace tohoto biocentra je i obnova odpočinkové zóny s ohništěm, které se nachází v blízkosti rozhledny. Místo je na první pohled skryté a chráněné před větrem díky okolnímu porostu. Jsou zde nainstalovány nové hladce vybroušené masivní lavice a stoly z loupaných kmenů, které zvou k příjemnému posezení. Dřevěný mobiliář poté doplňují odpadkové koše a stojan na kola ve stejném rustikálním stylu.

 

Pracovníci SMV zajistili také vyčištění místa od náletových dřevin, důkladný úklid a ořez poškozených a suchých větví a zabezpečení přilehlé nádrže. Bohužel, nedaleká latrína funguje jako magnet na vandaly, takže v nejbližších dnech opět doplňují SMV také náhražku za vyražené dveře.

 

Věříme, že se vám nové posezení s ohništěm zalíbí a stane součástí vašich pravidelných výletů a setkání s přáteli.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Veselí nad Moravou

Zdroj fota: Veselí nad Moravou

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Nejčtenější v jihomoravském kraji:

    Filtryvody.cz