Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Pestrovečer. Nenechte si ujít 14. ročník multižánrového festivalu.

1.2.2018 | Alena Konečná, Pestrovečer

PestrovečerPestrovečer opět zve do jihomoravských Mikulčic. Tento multižánrový festival už po čtrnácté přitáhne 2. - 3. března různorodé hudební interprety, kvalitní divadlo i zajímavé osobnosti a naplní kulturní dům výstavami, praktickými workshopy a benefičním blešákem.


PestrovečerChceme spojovat lidi, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí. Povzbudit je, dobře pobavit, propojit a motivovat!“, shrnuje moto a letošní téma Dalimil „Cody“ Toman, jeden ze zakladatelů festivalu.

Pořadatelé Pestrovečera, dobrovolníci z řad členů a sympatizantů Hnutí Brontosaurus, letos v programu tradičně „propletli“ známé tváře (Mucha s kapelou, Carpet Cabinet, Rocket Dogz) s méně známými regionálními interprety (břeclavský Bazztaarklan, Neoveská cimbálová muzika). Hostem bude i Arnošt Novák, přednášející na Karlově i Masarykově univerzitě, který návštěvníkům představí svou knihu „Tmavozelený svět“ o radikálně ekologických hnutích.

Témata přednášek, výstav, ale i workshopů mají za cíl propojit účastníky a povzbudit je v jejich zájmu o okolí. Celý festival je tak společným dílem organizátorů, vystupujících, umělců, ale i návštěvníků, splétajících společně síť vzájemné inspirace, umění, zábavy, myšlenek a aktivit.

Výtěžek z festivalu je vždy použit na dobročinné aktivity v regionu či v zahraničí.

Letošní program i více informací o Pestrovečeru najdete na webu či na facebooku.

Kontaktní osoba: Alena Konečná, telefon: 775 882 662, e-mail: pestrovecer@gmail.com
Web: http://pestrovecer.cz/

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Nejčtenější v jihomoravském kraji:

    Filtryvody.cz