Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Přednáška v černovickém sadu – Energie a jak s nimi šetřit

15.6.2022 | Přednášky v černovickém sadu

Brněnská organizace NaZemi srdečně zve veřejnost na přednášku - Energie a jak s nimi šetřit. Akce se uskuteční ve čtvrtek 16. 6. od 17:00 hodin u sadu na ulici Turgeněvova. Vstup je zdarma. 


Srdečně zveme na první letošní přednášku, která se uskuteční ve čtvrtek 16. 6. od 17:00 hod. na klasickém místě u sadu na ulici Turgeněvova. Tentokrát se budeme zabývat tím, jak v době zdražování energií šetřit energiemi i finančními prostředky a povíme si o tom, co mohou předznamenat současné změny v energetice. Přednáškou provede Martin Jestřábek z brněnské organizace NaZemi, která se dlouhodobě zabývá enviromentálním vzděláváním. V případě nepříznivého počasí setkání proběhne v prostorách sportovního areálu Garison. Těšíme se na Vás.

 

„Pokusíme se popsat, co nám chystané změny mohou přinést a jaké výzvy před nás předpokládaná změna kurzu staví. V druhé části setkání bude prostor pro sdílení vlastních zkušeností s úsporami energie na individuální úrovni.“

 

Přednášce bude předcházet workshop pro děti ze ZŠ Kneslova. Projekt je realizován díky finanční podpoře statutárního města Brna v rámci programu Zvýšení povědomí společnosti o tzv. GREEN DEAL a jeho významu pro Českou republiku. Přednášky organizuje Spolek Turgeněvova, z. s. VSTUP ZDARMA.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: FB Přednášky v černovickém sadu 

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Co se dělá pro životní prostředí:

Nejčtenější v jihomoravském kraji:

Filtryvody.cz