Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Můžete podpořit projekty v Dáme na vás 2019

19.5.2019 | Brno, Dáme na vás

Podívejte se, jaké nápady podali obyvatelé města Brna. Zaujaly vás některé? Podpořte je až do 31. května svým "líbí se mi" a pomozte jim do velkého listopadového finále. Podporu ve formě „líbí se mi“ je možné udělit neomezenému počtu projektů.


15. května bylo ukončeno podávání projektů do Dáme na vás. Obyvatelé města Brna měli od 15. února možnost podat své návrhy a nápady, jak změnit Brno k lepšímu.  A jak letošní podávání dopadlo?

Celkově bylo podáno 148 projektů. Z nichž nyní máme v galerii 112 projektů v celkové hodnotě 192 mil. Kč. Osm projektů, které byly podány v termínu, byly vráceny na úpravu a čekáme na reakci jejich navrhovatelů. 22 projektů bylo označeno jako nevhodných, neboť nesplňovaly Zásady participativního rozpočtu. Čtyři projekty byly uzavřeny/staženy samotnými navrhovateli a dva projekty nebyly potvrzeny finálovým odkazem pro podání projektů.

Projekty v galerii budou do 31. května bojovat o vaši podporu, aby mohly postoupit do další fáze a být blíže listopadovému finále. Připomínáme  je potřeba získat alespoň 300 „líbí se mi“ nebo 30 podpisů na podpisovém archu. Podporu ve formě „líbí se mi“ je možné udělit neomezenému počtu projektů.

Podpořte ty nejlepší!

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Co se dělá pro životní prostředí:

Filtryvody.cz