Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Turistická karta BRNOPAS nabízí nové možnosti

12.8.2019 | Brno

Karta BRNOPAS určená pro turisty přináší další výhodu. Ti, co si jí koupí, mohou od začátku srpna jezdit v MHD zdarma. Zároveň mají zaručený vstup zdarma do 5 top atrakcí v Brně. Karta s jednodenní platností vyjde dospělého na 290 Kč a dítě na 190 Kč. 


 

O jaké TOP atrakce se jedná? Zahrady nejznámějších brněnských vil - Stiassni, Löw-Beer, Tugendhat a Jurkovičovy, věž Staré radnice, brněnské podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a brněnská ZOO. 

 

Karta zároveň slouží jako praktický výběr toho nejlepšího, co se v Brně dá zažít a vidět. Za dobu jejího fungování se prodalo více než dva tisíce kusů, z toho letos kolem osmi set. Největší výhodou je zaručený vstup do vily Tugendhat. Pro ostatní návštěvníky vily je čekací lhůta delší než půl roku. Držitelé karty BRNOPAS mají možnost vilu navštívit i ten samý den od koupi karty. 

 

Kartu je možné zakoupit nejen v jednodenní, ale také ve dvou a třídenní variantě. Pořídit se dá buď v informačním centru pod krokodýlem, TO JE Brno, na hlavním nádraží a na letišti, nebo na Jakubském náměsti a v Park Hotelu. Je zde také možnost si BRNOPAS zakoupit online. 

 

Více informací najdete na www.gotobrno.cz/brnopas.
 

 

Redakčně upraveno. 

Zdroj: brno.cz

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Nejčtenější v jihomoravském kraji:

    Filtryvody.cz