Jihomoravské
Zelenenoviny.cz

Znojmo otevřelo obě venkovní kluziště

2.12.2021 | město Znojmo

Znojmo během prvního adventního víkendu otevřelo obě venkovní kluziště. První najdete na ulici Sokolská (vstupné 50 Kč, děti do 6 let zdarma) a druhé s umělým povrchem na Horním náměstí (vstupné je zdarma). Přijďte si zabruslit i vy! 

 

 

 


První adventní víkend bude ve znamení bruslařského sportu. Ve Znojmě se budou otevírat obě venkovní kluziště. Oblíbené kluziště na Sokolské ulici otevře své brány 27.11. v 8:00 a kluziště s umělým povrchem na Horním náměstí tentýž den v 9:00.

Na městském ledovém kluzišti (ul. Sokolská) je otevírací doba denně od 8:00 do 20:00 (20:00-22:00 možnost individuálního pronájmu celého kluziště). Údržba zde bude probíhat dle potřeby, tedy dle rozježděného ledu v závislosti na počtu návštěvníků. Vstupné je 50 Kč (časově neomezeno), děti do 6 let mají vstup zdarma.

Kluziště s umělým povrchem bude v provozu denně od 9:00 do 12:00  a od 13:00 do 19:00. Vstupné je zdarma.

Občerstvení, uzamykatelné skříňky a broušení bruslí jsou k dispozici na obou kluzištích. 

Více informací najdete zde https://www.sportovisteznojmo.cz/advent-2021-na-mestskych-kluzistich.

Kdo má raději klasický led, může také využít hodinu bruslení pro veřejnost na zimním stadionu, které je vždy v neděli od 18:00 do 19:00 hodin. Pokud to časový rozvrh ledu umožňuje, jsou k dispozici i mimořádné hodiny bruslení. Rozpis ledu je k nalezení na www.hcorli.cz/rozpis_ledu.asp.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Město Znojmo

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Filtryvody.cz